seminar6У среду и четвртак, 24. и 25. јуна 2020. године у просторијама Центра за стручно усавршавање у образовању реализује се семинар "Заједничким снагама до школе као демократске заједнице".

Овај дводневни програм у Каталогу програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручног сарадника за шк. 2018/2019, 2019/2020. и 2020/2021. годину налази се под каталошким бројем 107. Основни циљ овог семинара је оснаживање наставника и стручних сарадника за развијање школе као демократске заједнице у сарадњи са свим осталим актерима образовно-васпитног рада.

Аутори и реализатори који ће са групом просветних радника града Лесковца радити у центру су : Ервина Здравковић, ХТШ „Божидар Ђорђевић - Кукар” Лесковац; Ана Здравковић, Удружење за унапређење квалитета живота Синергија.