У суботу 23.новембра је у Центру одржан семинар „Информатичке мрвице“. Реализатори семинара били су Валентина Вељковић Николић и Младен Јовановић. Присутно је било 25 учесника.

Обрађене су следеће теме:1. Правилник о оцењивању. 2. Упознавање са улогом и значајем портфолија у настави и његова израда коришћењем дигиталне бележнице, представљање апликација и софтвера за иновацију у настави (израда и коришћење тестова, квизова, укрштеница за континуирано праћење постигнућа ученика и креирање демонстрација, симулација, вежбања и интерактивних садржаја). 3. Постављање електронских наставних материјала на интернет коришћењем „технологије облака“ која побољшава комуникацију између ученика, наставника и родитеља.