1206 modna revija reciklazeУ петак, 11. јуна 2021. године, у дворишту Центра за стручно усавршавање у образовању ученици ОШ "Јосиф Костић" одржали су ревију рециклажних костима ликова из књижевних дела.

Ова ревија део је завршне активности пројекта "ЈА МОГУ... а можеш и ти" коју је са својим ученицима, родитељима и сарадницима реализовала учитељица Драгица Антанасијевић.

Циљ овог пројекта био је да ученике, али и све остале, охрабри да раде на некој промени и размишљају о могућим проблемима у окружењу. Проблем који су видели као један од важнијих јесте загађење наше планете и проблем недовољне рециклаже.1206 modna revija reciklaz

Управо је ово разлог зашто су покренули изазов "Шта све може рециклажа"!

Два месеца су на редовним часовима али и ваннаставним активностима реализовали активности и тиме покушали да свима скрену пажњу на овај проблем рециклаже, који се тиче свих нас.