У петак, 11.новембра, Центар за стручно усавршавање у образовању је пригоднм свечаношћу обележио годишњицу свог рада и постојања. Директорка Центра, Гордана Станковић се пригодним обраћањем гостима и уручивањем захвалница најактивнијим појединцима, удружењима, друштвима,НВО организацијама, медијима и институцијама, захвалила на успешној сарадњи.

У име награђених захвалила се Сузана Пејић, директорка ОШ “Трајко Стаменковић” истичући значај ове установе, школа и образовања у правилном развоју младих.

Овом приликом у име Центра, Нинослав Миљковић, аутор, представио је интерактивни мултимедијални часопис за децу школског узраста“Ако мене питаш”, који ће излазити једном месечно и кога ће креирати талентовани ученици и њихови наставници. Овај часопис ће школе добијати бесплатно.