У понедељак 30. јануара 2012.године у 12 сати у Центру за стручно усавршавање у образовању додељене су награде најбољим радовима који су пристигли за овогодишњи Светосавски конкурс.

Награђени радови биће објављени у другом броју електронског магазина „Ако мене питаш...?!“ , а њихову поставку присутни су могли да виде приликом уручивања награда можете видети приликом доделе награда 30. јануара у Центру за стручно усавршавање.

У категорији ликовног стваралаштва од I до IV разреда награђени су следећи ученици/це :

I награда припала је ученику ОШ „Трајко Стаменковић“ Богдану Јовићу IV3

II награда припала је ученику ОШ „Трајко Стаменковић“ Николи Стошићу IV

III награда припала је ученику ОШ „Васа Пелагић“ Душану Милошевићу III2

У категорији ликовног ставралаштва  од V до VIII разреда награђени су следећи ученици/це :

I награда припала је ученици ОШ „Светозар Марковић“ Милици Стевановић VII3

II награда припала је ученици ОШ „Светозар Марковић“ Катарини Милић VII3

III награда припала је ученици ОШ „Светозар Марковић“ Марији Томић VII3

У категорији литералних радова награђени су следећи ученици/це:

I награда припала је ученици ОШ „Светозар Марковић“ Кристини Петковић VIII3

II награда припала је ученику  ОШ „Радоје Домановић“ Манојловце VII3 у Братмиловцу Александру Стојановићу

III награда припала је ученику ОШ „Вук Караџић“  из Печењевца Николи Здравковићу VII

Посебна награда  уручена је ученицима  I2 ОШ „Бора Станковић“ из Губеревца за стваралачки групни рад и то : Наталији Здравковић, Петру Крстићу, Дарку Костићу, Наталији Станковић и Вањи Ивановић.

Ини Петковић VIII3

I награда припала је ученИку  ОШ „Радоје ДомановИћ“ Манојловце VII3 у Братмиловцу Александру Стојановићу

III награда припала је ученику ОШ „Вук Караџић“  Из Печењевца Николи Здравковићу VII

Посебна награда  уручена је ученицима  I2 ОШ „Бора Станковић“ Из Губеревца за стваралачки групни рад и то : Наталији Здравковић, Петру Крстићу, Дарку Костићу, Наталији Станковић и Вањи Ивановић.