У склопу пројекта „Професионална оријентација на преалзу у средњу школу“ у суботу, 31.марта реализован је први менторски састанак за школе које су обухваћене у другом кругу реализације пројекта. Са менторима, Горданом Матовић и Мирјаном Радојевић, тимови из десет школа разговарали су о даљим корацима, досадашњим активностима, подели материјала за школе, као и о пријављивању за „Girls day“. Школе су имале прилику да се на састанку путем инетрнета пријаве за учешће у овој манифестацији која ће ове године први пут бити одржана у Србији. Лесковац је један од градова у коме ће бити одржан „Grls day“ и девојчице из наших школа ће имати прилику да се опробају у занимањима која нију типична за жене.