У уторак, 6.децембра, организована је презентација електорнског магазина „Ако мене питаш“ за ученике основне школе „Светозар Марковић“ из Лесковца, а у наредним терминима и осталим ученицима основних школа.

Основна улога магазина је у ширењу образовања ђака, поспешивању општег образовања ђака, поспешивању интересовања за школу и науку, али и у откривању, развијању и стимулисању специфичних афинитета и талената код деце.

Магазин ће припремати и уређивати талентована деца основних а касније и средњих школа лесковачког краја и одрасли који су професионално везани за образовање ђака.

Магазин ће имати своје ЦД – основно издање и интернет форму порталског типа са нешто другачијим сарџајима. Највећи број примерака биће дониран школама са територије града као и Народној библиотеци града Лесковца.

Ученици ове школе показали су велико интересовање за садржину магазина, а овом приликом су на поклон добили мини игрицу.

Сва актуелна дешавања везана за електронски магазин "Ако мене питаш...?!" можете погледати ОВДЕ.